Ohlasy

Záchranná brigáda kynologů Praha

Ještě jednou za všechny členy naší bláznivé skupiny děkuji, že jsme se mohli zúčastnit tak vydařené akce. Netušili jsme moc, do čeho vlastně jdeme, ale všem se to neskutečně moc líbilo, byli jsme spokojení a úžasně jsme si užili celé to 30 hodinové dobrodružství. Nemáme k tomu co dodat a už teď se těšíme na pokračování.


Veronika Kosinová

Obrovské díky všem pořadatelům, figurantům a pomocníkům závodu, bylo to neskutečné, moc jsme si to užili, jsem šťastná, že jsem se této skvělé akce mohla zúčastnit, máte můj neskonalý obdiv, budu vzpomínat ještě hodně dlouho.

 
Michaela Václavů

Budu se opakovat, ale chtěla bych moc poděkovat všem organizátorům, komisařům, figurantům, pomocníkům a účastníkům… byl to úžasný zážitek a nemělo to chybu! 

Michal Křepelka

Všem kdo v přípravě SP 2015 má prsty dávám jedničku s hvězdičkou a velkou pochvalu. To co se vám podařilo zrealizovat byla naprostá pecka pro nácvik reálného zásahu. Všem Vám moc děkuji, smekám klobouk a klaním se. Děkuji Vám všem za obětavost vloženou do celé této akce. DÍKY!

Lucie Čiperová

První Search Patrol byl v mých vzpomínkách celé dva roky, říkala jsem si, jaká to byla dokonalá akce, ale tento ročník ho mnohokráte předčil. Zkrátka neskutečně perfektně připravený závod, kde si opravdu připadám jako při reálném zásahu. Náročnost ve všech směrech opravdu prověří psovoda i psa po všech stránkách. Smekám před organizátory, jste jedničky a díky, že jsem se mohla se svým týmem takové akce opět zúčastnit. Opravdu si nedokážu představit, co ještě lze čekat příště:-) Samozřejmě děkuji i všem figurantům, bez kterých by se taková akce konat nemohla, a snad si to alespoň trochu užili také, abychom se s nimi mohli v terénu setkávat i příště. Díky moc všem

Lenka Knolová

Děkuji všem organizátorům, komisařům a pomocníkům za možnost prožít úžasné 3 dny plné báječného dobrodružství a zároveň děkuji za možnost otestovat si hranice svých i psích záchranářských dovednosti, fyzické i psychické síly. Hrozně se mi líbí, že se najde parta nadšenců, která je schopná takovou náročnou akci zorganizovat mimo oficiální organizace a umožnit psovodům tak skvělý trénink na reálné nasazení.

Patricie Smecka

Krásně napsáno, nelze než souhlasit. Pro mne to byly 3 úžasné strávené dny, které mi, co se zkušenosti týče, daly strašně moc. Díky všem, co se na této akci podíleli!


Víťa Vydra

Hluboce se klaním všem organizátorům! Jak něco tak neuvěřitelného dokáže vymyslet a bezchybně zrealizovat parta nadšenců je zcela mimo mé chápání! První místo na bedně patří určitě Vám! Díky moc!

Petra Müllers

Za celý náš tým děkuji organizátorům a všem pomocníkům za příležitost se teto akce zúčastnit. Velmi komplexní a do detailu vypracovaný scénář, závod proběhl bez problémů- důkaz, že vše bylo pečlivě a profesionálně připraveno! Děkujeme!

Marcela Coufalíková

Vynikající akce, po všech stránkách skvěle promyšlená, zorganizovaná, napadají mě pouze superlativa! Bravo!

Helena Novotná

Báječná úžasná neskutečná akce :-)sem plná zážitku a emocí:-)pro mě neskutečná akce.

ZBK JmK ČR

děkujeme ,že jsme se mohli zúčastnit Search Patrolu 2015. Získali jsme spoustu nových zkušeností a zkusili věci,ke kterým se moc nedostaneme . Velký dík patří vám všem ,kteří jste tuto akci organizovali. Organizace celého závodu ,bezvadná,i když jste museli určitě operativně řešit spoustu problémů.
Těšíme se na další ročník a určitě se zúčastníme.