Program:
Veřejně přístupné části programu se uskuteční na dvoře ZŠ Základní škola, Jiráskovy sady 273, Příbram II GPS: 49.6905369N, 14.0138631E
Čtvrtek 27. 8.
12:00 Příjezd a registrace
13:00 Veterinární přejímka
14:00 Kontrola označování osoby psem / Fotografování družstev
15:00 Slavnostní zahájení ( pro veřejnost)
15:30 Fotografováni družstev
16:00 Školení a porada figurantů
16:30 Přesun do terénu
17:00 Porada team-leaderů a losování
21:00 Zahájení závodu
Pátek 28.8.
12.00 Školení a porada figurantů
Sobota 29. 8.
03:00 Ukončení závodu
13:00 Presentace partnerů, stánky ( pro veřejnost)
17:00 Vyhlášení výsledků ( pro veřejnost)
19:00 Afterparty
Neděle 30. 8.
11:00 Odjezd
Veřejné zásahy pro diváky a média:
Pátek 28.8.
Vzhledem k utajení scénářů jednotlivých událostí a průběhu závodu nemůžeme zveřejnit náměty zásahů, ale můžeme slíbit, že se bude jednat o divácky atraktivní zásahy.
Sraz je v níže uvedenou hodinu a na uvedeném místě, odkud se přesunete do vymezeného prostoru pro diváky.
Budete se pohybovat ve skupině s průvodcem tak, aby jste nenarušovali práci psů a záchranářů.
Všichni diváci musí být v uvedenou hodinu na místě.
Opozdivší diváci se na místo zásahu nedostanou, neboť bude v místě události regulován volný pohyb civilních osob.
- 14:00 Sraz zde GPS: 49°42’15.454″N, 14°5’23.578″E
- 17:00 Sraz zde GPS: 49°41’37.224″N, 14°8’51.516″E
Startující:
ZBK LK + SDH Hejnice
- Lenka Čápová
- Jitka Zvolánková
- Marie Jirásková
- Vítězslav Vydra
ZBK PK
- Lucie Čiperová
- Jaroslav Andrle
- Tomáš Pešek
- Michal Křepelka
BRH Bonn/Rhein – Sieg
- Petra Müllers
- Miriam Sigl
- BVeronika Wörle
- Gabriele Walimont
ZBK JMK ČR
- Petr Meduňa
- Ing. Radmila Janovská
- Patricie Scavinová
- Renata Ingrová
Severočeští K-9 záchranáři
- Aleš Rydval
- Václav Vančura
- František Zeman
- Jan Štěpánek
Czech and Slovak Rescue Team
- Ivan Londarev
- Petra Švecová
- Lenka knolová
- Markéta Nováková
SAR-DOG.CZ
- Veronika Kosinová
- Libor Ernst
- Alena Pětrošová
- Martina Junaštíková
Pomáháme pomáhat
- Marcela Coufalíková
- Helena Novotná
- Eva Kovářová
- Jana Zbořilová
ZBK HK
- Jan Pačák
- Markéta Litterová
- Kateřina Slováková
- Michaela Václavů
ZBKP
- Pavel Beran
- Petra Pražmová
- Ladislav Červený
- Kateřina Šponarová